Spaarinformatie, de site voor informatie over sparen


Spaarinformatie.nl stopt

Beste bezoeker,

Met pijn in het hart hebben wij besloten te stoppen met Spaarinformatie.nl. Sinds 2007 hebben we met veel plezier actuele spaarrentes verzameld en gepubliceerd om spaarders te helpen bij het maken van een goede keuze. De afgelopen jaren is het echter steeds lastiger geworden om rentegegevens betrouwbaar en actueel te houden. Banken schermen informatie steeds vaker af en het onderhoud van de website vraagt daardoor steeds meer tijd. Na bijna 20 jaar vinden we het daarom tijd om afscheid te nemen.

Wij willen iedereen bedanken die Spaarinformatie.nl door de jaren heen heeft bezocht, gebruikt en gewaardeerd. Daar zijn we trots op en dankbaar voor.

Heeft u vragen, opmerkingen of wilt u reageren op dit besluit? Stuur ons gerust een e-mail via info@spaarinformatie.nl of reageer op dit forum.

Bedankt voor uw vertrouwen.

Koen & Jan
Oprichters van Spaarinformatie.nl (2007–2026)

Het is nu vr 09 okt 2026 2:30 am

Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]





Advertenties

Sponsors
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 1 bericht ] 
Auteur Bericht
BerichtGeplaatst: do 27 sep 2012 11:00 am 
Knaak
Avatar gebruiker

Geregistreerd: ma 18 aug 2008 11:38 am
Berichten: 4744
Bij Rabobank en SNS en waarschijnlijk bij meer banken moet je transactiecodes gebruiken bij het inloggen en/of het accorderen van betalingen.
Deze code wordt berekend m.b.v. een random-reader of e-identifier. Dat gebeurt offline want het apparaatje is nergens mee verbonden. De website van de bank weet wel welke code geldig is.
Dat komt omdat die apparaatjes met een interne klok werken die synchroon moet lopen met de server van de bank. Een gegenereerde code is een aantal minuten geldig is. Niet iedereen typt namelijk even snel codes over. Zeg dat een code 5 minuten geldig is. Dat betekent op zijn beurt weer dat er diverse transactiecodes op een gegeven moment geldig zijn. Niet alleen die ene die op dat moment op je schermpje van je reader staat. Immers je kunt binnen die 5 minuten misschien wel 10x een nieuwe code opvragen waar de website geen weet van heeft en die allemaal even geldig zijn, zolang ze binnen X minuten gebruikt worden. Het kan natuurlijk ook zijn dat zo'n ding iedere minuut dezelfde code genereert, dat weet ik niet.

Tijd voor een onderzoek. Wie kan de meeste verschillende codes genereren met zijn random-reader of hoe zo'n ding ook mag heten, waarbij ook nog de eerste code daarna gebruikt kan worden om in te loggen. Of te wel hoeveel codes kun je genereren in de X minuten dat een code geldig is?


Omhoog
 Profiel  
 
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 1 bericht ] 

Advertenties

Sponsors

Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen

Zoek naar:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpBB.nl Vertaling
phpBB SEO