Spaarinformatie, de site voor informatie over sparen


Spaarinformatie.nl stopt

Beste bezoeker,

Met pijn in het hart hebben wij besloten te stoppen met Spaarinformatie.nl. Sinds 2007 hebben we met veel plezier actuele spaarrentes verzameld en gepubliceerd om spaarders te helpen bij het maken van een goede keuze. De afgelopen jaren is het echter steeds lastiger geworden om rentegegevens betrouwbaar en actueel te houden. Banken schermen informatie steeds vaker af en het onderhoud van de website vraagt daardoor steeds meer tijd. Na bijna 20 jaar vinden we het daarom tijd om afscheid te nemen.

Wij willen iedereen bedanken die Spaarinformatie.nl door de jaren heen heeft bezocht, gebruikt en gewaardeerd. Daar zijn we trots op en dankbaar voor.

Heeft u vragen, opmerkingen of wilt u reageren op dit besluit? Stuur ons gerust een e-mail via info@spaarinformatie.nl of reageer op dit forum.

Bedankt voor uw vertrouwen.

Koen & Jan
Oprichters van Spaarinformatie.nl (2007–2026)

Het is nu vr 16 okt 2026 8:44 pm

Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]





Advertenties

Sponsors
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 17 berichten ]  Ga naar pagina Vorige  1, 2
Auteur Bericht
 Berichttitel: Re: Vraag over ASR
BerichtGeplaatst: wo 05 apr 2017 1:48 pm 
Gulden

Geregistreerd: do 03 maart 2011 9:42 pm
Berichten: 1337
Ik heb vandaag de aanmelding en opstarten van mijn ASR spaarrekening afgerond, toch nog vrij vlot na 5 dagen.

Keurig een brief toegestuurd gekregen met mijn wachtwoord per post, apart had ik per email al mijn gebruikersnaam ( in dit geval een cijferreeks ) gekregen.

Net voordat dit in de post aangekomen is toch nog vanochtend om 9 uur de helpdesk van de ASR gebeld of mijn storting afgelopen maandag gedaan aangekomen was, dit klopte.

Ik kan het nu ook online inzien , keurige website eenvoudig maar overzichtelijk in het zwart wit.

Nu maar hopen nadat er een kleine renteverhoging plaatsgevonden heeft deze bank ook bovenaan blijft met de hoogste rentepercentage op een vrij opneembare spaarrekening via Internet :).


Omhoog
 Profiel  
 
 Berichttitel: Re: Vraag over ASR
BerichtGeplaatst: wo 05 apr 2017 6:11 pm 
Knaak

Geregistreerd: di 24 apr 2012 3:16 am
Berichten: 4262
Martijn schreef:
Nu maar hopen nadat er een kleine renteverhoging plaatsgevonden heeft deze bank ook bovenaan blijft met de hoogste rentepercentage op een vrij opneembare spaarrekening via Internet.
Wat raar.
Ik zou vermoeden dat je zou willen dat ASR morgen met 0,1% zou worden overtroffen door een ander, waar weer een ander dan overheen gaat, enz.

Maar eerlijk is eerlijk, ik denk dat je met je huidige wens meer kans maakt.

_________________
D.V.


Omhoog
 Profiel  
 
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 17 berichten ]  Ga naar pagina Vorige  1, 2

Advertenties

Sponsors

Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen

Zoek naar:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpBB.nl Vertaling
phpBB SEO