Spaarinformatie, de site voor informatie over sparen


Het is nu zo 15 jun 2025 11:35 pm

Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]





Advertenties

Sponsors
Plaats een nieuw onderwerp Dit onderwerp is gesloten, je kunt geen berichten wijzigen of nieuwe antwoorden plaatsen  [ 3 berichten ] 
Auteur Bericht
BerichtGeplaatst: ma 20 okt 2008 4:27 pm 

Geregistreerd: do 09 okt 2008 9:30 am
Berichten: 12
Ik citeer uit de brief van DNB :

"U heeft pas een volledige aanvraag ingediend als het ingevulde en ondertekende formulier voorzien van de benodigde bijlage(n), waaronder in elk geval een kopie identiteitsbewijs en het saldobericht dat u door Icesave (Landsbanki) is of wordt toegestuurd, door DNB is ontvangen"

en ergens anders stond dat je de "originele documenten" moet indienen, dus een screenshotje van je saldogegevens wordt dan niet geaccepteerd lijkt me.

Naar aanleiding van deze zin heb ik DNB opgebeld en gevraagd hoe dat zat omdat de medewerkers van IceSave allemaal thuiszitten, de vrouw van DNB zei het echt niet te weten en dat ik maar gewoon moest afwachten.

Wel raar is dan dat ze website weer toegankelijk hebben gemaakt want als iedereen nog een saldobericht krijgt dan heeft het opengooien van de website ook niet echt veel nut lijkt me.

Iemand die hier iets meer over weet?


Omhoog
 Profiel  
 
BerichtGeplaatst: ma 20 okt 2008 4:31 pm 
Stuiver
Avatar gebruiker

Geregistreerd: vr 01 feb 2008 5:50 pm
Berichten: 99
Ik heb net zelf met DNB gebeld.

Ik heb nooit een log-in code ontvangen, en kan dus ook niet in mijn rekening, laat staan een screenprintje maken.

Er werd mij verzekerd dat een kopie van het bankafschrift van de tegenrekening met het overgemaakte bedrag in feite voldoende is.
Ik heb ook nog een screenprint van het 'welkoms-scherm' waar de ontvangst van de eerste overboeking wordt bevestigd (ik heb maar een boeking gedaan). Dat doe ik er ook bij.

Lijkt me ook logisch.... te meer daar ik denk dat men de administratie van Icesave zelf heeft, waarop vast alles na te kijken valt :wink:

_________________
Francois A. 'Navman' Dumas
Publisher

... and the man's Blog


Omhoog
 Profiel  
 
BerichtGeplaatst: ma 20 okt 2008 4:33 pm 

Geregistreerd: do 09 okt 2008 9:30 am
Berichten: 12
sorry ik zie net dat dezelfde vraag is gesteld onder het onderwerp "Brief van Landisbanki"

conclusie uit andere thread : JA, een printje mag

dus hier mag een slotje op


Omhoog
 Profiel  
 
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Plaats een nieuw onderwerp Dit onderwerp is gesloten, je kunt geen berichten wijzigen of nieuwe antwoorden plaatsen  [ 3 berichten ] 

Advertenties

Sponsors

Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen

Zoek naar:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpBB.nl Vertaling
phpBB SEO