Spaarinformatie, de site voor informatie over sparen


Het is nu do 10 sep 2026 11:03 am

Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]





Advertenties

Sponsors
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 4 berichten ] 
Auteur Bericht
BerichtGeplaatst: ma 23 maart 2026 1:01 pm 
Daalder
Avatar gebruiker

Geregistreerd: di 28 dec 2010 12:18 am
Berichten: 2308
Revolut groeit door naar 1,5 miljoen Nederlandse klanten.
Een bijzondere mijlpaal voor Revolut. De online bank heeft de magische grens van 1,5 miljoen particuliere klanten in Nederland bereikt. Revolut behoort daarmee tot een van de snelst groeiende banken in Nederland.
....
https://www.banken.nl/nieuws/26926/revo ... se-klanten

_________________
Transfinancieel. Opgesloten in het lichaam van een miljonair, maar een banksaldo van een arme sloeber.


Omhoog
 Profiel  
 
BerichtGeplaatst: za 05 sep 2026 12:18 pm 
Daalder
Avatar gebruiker

Geregistreerd: di 28 dec 2010 12:18 am
Berichten: 2308
Revolut brengt AI-assistent AIR naar Nederlandse en Belgische klanten.
Revolut lanceert AIR, een AI-assistent in de eigen app, in Europa en daarmee ook in Nederland en Belgiƫ. Klanten kunnen er via een chat hun uitgaven bekijken, beleggingen volgen, abonnementen beheren en reizen boeken.
De fintech benadrukt daarbij geen klantgegevens te delen met externe AI-partners.
AIR, voluit AI by Revolut, is sinds 1 september beschikbaar in de Revolut-app.
.......
https://www.banken.nl/nieuws/27371/revo ... he-klanten

_________________
Transfinancieel. Opgesloten in het lichaam van een miljonair, maar een banksaldo van een arme sloeber.


Omhoog
 Profiel  
 
BerichtGeplaatst: za 05 sep 2026 4:57 pm 
2 Kwartjes

Geregistreerd: za 17 jan 2009 6:30 pm
Berichten: 551
Ik gebruik Revolut nu vooral voor hun virtuele en mogelijk eenmalige creditcards. Aanleiding was een gelekte CVV van mijn ICS CC en (wellicht) daardoor een onbekende reservering van US$ 0,- (proefballonetje). ICS zag dat direct als aanleiding om de kaart te blokkeren voor internetaankopen en na 3 dagen ook voor fysieke aankopen. Krijg kosteloos een nieuwe. De huidige zou eind van het jaar toch al vervallen, nu dus iets eerder.

Gebruik nu voor diverse webshops aparte virtuele CC's, permanente voor o.a. Amazon en Ali, eenmalige voor aankopen bij zelden gebruikte webwinkels. Risico is hoogstens het prepaid tegoed wat ik op de Revolut rekening zet (en dat is niet veel, ik kan a la minute bijstorten, vlak voordat ik via Revolut betaal). Dit stond al op mijn to do lijstje, maar is nu qua prio omhoog gegaan door de poging tot fraude.

Ik zou willen dat ICS of N26 dit ook aanbood, dan had ik zonder Revolut gekund. Want verder is eigenlijk alles slechter/duurder dan bij ICS/N26 (met name de heel ongunstige wisselkoers).


Omhoog
 Profiel  
 
BerichtGeplaatst: zo 06 sep 2026 9:01 am 
Knaak
Avatar gebruiker

Geregistreerd: wo 10 dec 2008 12:05 pm
Berichten: 2784
1,5 miljoen is heel wat. Revolut heeft nu ook een Franse en Duitse banklicentie (voorheen alleen Baltisch). Hopelijk waait de Duitse promotierente onze kant op. Maar ik vrees dat ze dan weer geen 4,25% gaan doen, want de Nederlandse spaarder is voor minder te paaien.

https://www.spaarrentesvergelijken.net/ ... nederland/


Omhoog
 Profiel  
 
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 4 berichten ] 

Advertenties

Sponsors

Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen

Zoek naar:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpBB.nl Vertaling
phpBB SEO