Spaarinformatie, de site voor informatie over sparen


Het is nu vr 14 aug 2020 2:39 am

Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]





Advertenties

Sponsors
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 5 berichten ] 
Auteur Bericht
BerichtGeplaatst: vr 06 apr 2012 10:50 am 

Geregistreerd: do 04 aug 2011 1:54 pm
Berichten: 3
Beste spaarders,

Heeft iemand van u ervaring met artikel 14.4 uit de algemene voorwaarden van de Maand Spaarrekening? Het is mij niet helemaal duidelijk of hier bedoeld wordt dat de 1,5% extra opgebouwde rente niet zal worden uitgekeerd, of dat ik simpelweg een jaar lang geen aanspraak mag maken op de speciale rente bij het openen van een nieuwe rekening.

Alvast hartelijk dank voor uw tijd.


Omhoog
 Profiel  
 
BerichtGeplaatst: vr 06 apr 2012 1:36 pm 
Stuiver

Geregistreerd: di 19 jul 2011 1:45 pm
Berichten: 66
Zou je artikel 14 hier kunnen plaatsen, dan is het voor iedereen makkelijker om er op te reageren?!


Omhoog
 Profiel  
 
BerichtGeplaatst: vr 06 apr 2012 1:53 pm 

Geregistreerd: do 04 aug 2011 1:54 pm
Berichten: 3
Excuus, dat was ik natuurlijk helemaal vergeten. Alvast hartelijk dank!

Citaat:
14.4 Tot en met één jaar ná opheffing van de Rekening kan de
Rekeninghouder geen aanspraak maken op de rente die de
eerste zes maanden bij opening van een Nieuwe Rekening
wordt verstrekt. Bij een En/Of -Rekening geldt hiervoor staande
voor de eerste Rekeninghouder.


Omhoog
 Profiel  
 
BerichtGeplaatst: vr 06 apr 2012 2:35 pm 
Daalder
Avatar gebruiker

Geregistreerd: di 14 okt 2008 10:51 am
Berichten: 1800
Woonplaats: Rockall
Het gaat hier om een "aanspraak".

(Aanspraak
Het recht om nakoming van een verplichting of het bezit of gebruik van iets te vorderen.)


Om in aanmerking te komen voor een "nieuwe" bonusrente, moet je minimaal als rekeninghouder één jaar uit beeld zijn.

_________________
Als je jong bent, denk je dat geld belangrijk is! Maar naarmate je ouder wordt, weet je het zeker!


Omhoog
 Profiel  
 
BerichtGeplaatst: vr 06 apr 2012 3:44 pm 

Geregistreerd: do 04 aug 2011 1:54 pm
Berichten: 3
OK, bedankt! Ik dacht dat "aanspraak op bonusrente" wellicht zou betekenen dat de bonusrente niet wordt uitgekeerd als de rekening vroegtijdig wordt opgeheven. (Vergelijkbaar met berekende kosten bij het voortijdig openbreken van een deposito.) Maar dat is dus niet zo, bedankt voor de opheldering.


Omhoog
 Profiel  
 
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 5 berichten ] 

Advertenties

Sponsors

Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 2 gasten


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen

Zoek naar:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpBB.nl Vertaling
phpBB SEO